Translate

Use Google to translate the site. We are not responsible for the accuracy of the translation.
Uzmanību! Atceries iegādāties iebraukšanas caurlaidi Jūrmalā!

TB Palace Hotel & SPA

TB Palace Hotel & SPA
TB Palace Hotel & SPA
TB Palace Hotel & SPA
TB Palace Hotel & SPA
TB Palace Hotel & SPA
TB Palace Hotel & SPA
+2

TB Palace Hotel & SPA ir veidots atbilstoši vislabākajām XIX. gadsimta Eiropas aristokrātijas namu tradīcijām un apmierinās visizsmalcinātākās apmeklētāju vēlmes. TB PALACE Hotel & SPA atrodas pašā Jūrmalas centrā, dažu soļu attālumā no Jomas ielas, kas norāda viesnīcas statusu un prestižu. Klasiskais interjers, ekskluzīvais serviss un neierobežotas iespējas Jūsu atpūtas programmas izstrādāšanā, lūk, tās ir mūsu Kluba galvenās priekšrocības!

 

Restorāns

Eiropas virtuves restorāns. Šeit viss paredzēts komfortablai atpūtai. Lielisks interjers, svaigi ziedi un vieglā mūzika rada elegances un mājīguma iespaidu. Šeit patīkami pavadīt laiku ar ģimeni un draugiem jaukā gaisotnē, aizmirstot par darbu un ikdienas steigu.

 

SPA un labsajūta

SPA centra speciālisti ir sertificēti profesionāļi, ar daudzu gadu darba pieredzi, kuri savā darbā izmanto jaunākās inovācijas metodes sejas un ķermeņa ādas kompleksajā kopšanā, tāpat arī atjaunina un atjauno organismu kopumā, viņi strādā ar Royal de Luxe - BELLEFONTAINE SWITZERLAND klases Šveices kosmētiku, ar franču kosmētiskās produkcijas profesionālo līniju MEDICAL PRODUCT (Dr. Jules Nabet), LA SULTANE de SABA (Francija), un ar Šveices kosmētiskās produkcijas SWISSDERMYL līniju, kas specializējusies sejas un ķermeņa ādas kompleksās kopšanas līdzekļu radīšanā.

Skaistuma un veselības centrs piedāvā japāņu masāžu Kamisimo, masāžu Tandems, ko izpilda divi meistari vienlaicīgi, kā arī masāžu ar vulkāniskajiem akmeņiem. Piedāvājumā arī ājurvēdiskās procedūras uz Kerala Oasis kušetes, krievu pirts un turku pirts Hammam.

Tuvākās vietas