A A
75%
100%
125%
Kontrasts
Uzmanību! No 1. aprīļa atceries iegādāties iebraukšanas caurlaidi.

Jūras ūdens temperatūra Jūrmalā

Vienmēr aktuāla informācija par jūras ūdens temperatūru Jūrmalā! Peldēšanas sezonas laikā Jūrmalas pludmales glābšanas dienests katru dienu vairākkārt mēra un šajā sadaļā atjauno jūras ūdens temperatūru Bulduros, Dzintaros, Majoros, Dubultos, Mellužos, Kauguros un Jaunķemeros. Turklāt šajā sadaļā ir iespēja atrast aktuālu informāciju par gaidāmiem laika apstākļiem, kā arī katras dienas saullēkta un saulrieta laikus. 

Laika apstākļi

 • 10° .... 11°
 • 1.16 mm
 • A 4.94 m/s
 • 1003 hPa
 • 04:56
 • 21:47

Tuvākie pasākumi

Baznīcu nakts 2022
Sestdiena, 28.maijs

Baznīcu nakts 2022

 • Sestdiena, 28.maijs

Baznīcu naktī Jūrmalā piedalās Bulduru evanģēliski luteriskā baznīca, Dubultu evanģēliski luteriskā baznīca un Bulduru evanģēliski luteriskā baznīca.

Ķemeru luterāņu baznīcas programma:

Baznīca būs atvērta no 10.00 līdz 24.00

12.00, 18.00 un 22.00 - kopīga zvanu zvanīšana kopā ar citām Latvijas baznīcām
14.00 - 24.00 Iespēja noskatīties Ķemeru luterāņu draudzes 125. jubilejai veltītu prezentāciju ar ieskatu Ķemeru kūrorta vēstures līkločos

Muzikāli priekšnesumi (programma tiks papildināta!): 

16.00 - 17.00 Uzstājas Emīla Dārziņa mūzikas skolas Pūšamo instrumentu spēles nodaļas vadītāja Gata Evelona mežragu klases audzēkņi 
18.00 -19.00 Uzstājas Normunds Rutkis ar koncerta programmu "Dienas"
21.00 Kopīga Tēvreizes lūgšana 

 
Pasaules tūres posms pludmales volejbolā “Elite 16” komandām Jūrmalā
1.jūnijs - 5.jūnijs

Pasaules tūres posms pludmales volejbolā “Elite 16” komandām Jūrmalā

 • 1.jūnijs - 5.jūnijs
 • Majoru pludmale

No 2022. gada 01. līdz 05. jūnijam Majoru pludmales smiltīs norisināsies viens no gaidītākajiem pludmales volejbola pasaules notikumiem, kurā startēs gan pasaules, gan Latvijas labākie volejbolistu dueti vīriešu un sieviešu kategorijā. Šīs sezonas Pasaules tūri kalendārā aizstāj "Beach Pro Tour" (BPT) turnīri, kas būs sadalīti trīs rangu turnīros – "Elite 16", "Challenge" un "Futures". Latvija iekļauta kalendārā kā "Elite 16" sacensību norises vieta, kas paredz pasaules labāko sportistu ierašanos Latvijā, Jūrmalā.

Sākotnēji pasaules tūres posms pludmales volejbola "Elite 16" komandām ("Pro Beach Tour – Elite 16") formāts paredzēja, ka piedalās tikai 15 komandas no pasaules reitinga un vienai komandai tiks piešķirta wild card. Šobrīd tiek paplašināts komandu skaits, kurām ir iespēja tik pamatturnīrā. Tomēr vienlaikus tiek samazināts komandu skaits, kas automātiski tiek turnīrā pēc reitingu  punktiem. Labākās 11 komandas automātiski nodrošina sev vietu pamatturnīrā, viena brīvbiļete tiek mājiniekiem un par atlikušajām četrām vietām komandas cīnīsies kvalifikācijā. 

Vairāk informācijas: www.facebook.com/Jurmala.Beachvolley

Koncerts bērniem "UKU un LELES dziesmas"
Svētdiena, 31.jūlijs

Koncerts bērniem "UKU un LELES dziesmas"

 • Svētdiena, 31.jūlijs
 • Vasarnīcas “Raiņa sēta” dārzs
 • Poruka prospekts 61, Jaundubulti
 • www.rainaseta.lv

31.jūlijā Raiņa sētā, Jūrmalā, viesosies Ukuleles projekts ar koncertu bērniem "UKU un LELES dziesmas". Uku un Lele ir gatavi savam lielajam koncertam, bet Dieziņam ir drusku bail. Diez kas varētu palīdzēt pārvarēt Dieziņa bailes? Protams, ka dziesmiņa! Muzikālā bērnu raidījuma “Ukulele” mazie skatītāji aicināti dziedāt un dejot kopā ar Uku, Leli un Dieziņu koncertā “Uku un Leles dziesmas”.

Koncertā Uku un Lele dziedās bērnu iemīļotās dziesmas no raidījuma “Ukulele” — lielāko daļu no tām radījusi talantīgā, Amsterdamā dzīvojošā latviešu komponiste Laura Polence, kas zināma arī kā “Tutas lietu” dziesmu autore. Līdzās varoņiem Uku (Uldis Siliņš), Lelei (Annija Putniņa) un Dieziņam (Elīna Bojarkina) uz skatuves kāps arī pianists Raimonds Petrauskis, perkusionists Ernests Mediņš un ģitārists Rihards Goba. 

Koncertprogramma īpaši pielāgota bērniem vecumā no 1 līdz 6 gadiem, lai kļūtu par neaizmirstamu pieredzi pašiem mazākajiem mūzikas klausītājiem. Koncerta režisore – Marta Selecka, horeogrāfs – Rolands Meržejevskis. 

Izrādes/koncerta sākums plkst.11:00. Ieeja pasākumā no plkst.10:00.

Pirkt biļetes.

Sezonas aktualitātes

#KONKURSS Laiks vasarai Jūrmalā!

#KONKURSS Laiks vasarai Jūrmalā!

Piedalies Visitjurmala.lv konkursā un laimē vienu no skaistajām balvām savai atpūtai Jūrmalā.

Jūrmalā norisināsies Pasaules tūres posms pludmales volejbolā "Elite 16" komandām

Jūrmalā norisināsies Pasaules tūres posms pludmales volejbolā "Elite 16" komandām

No 2022. gada 1. līdz 5. jūnijam Majoru pludmales smiltīs norisināsies viens no gaidītākajiem pludmales volejbola pasaules notikumiem - Pasaules tūres posms pludmales volejbolā "Elite 16" komandām, kurā startēs gan pasaules, gan Latvijas labākie volejbolistu dueti vīriešu un sieviešu kategorijā.

Ķemeru ūdenstornis gaida apmeklētājus

Ķemeru ūdenstornis gaida apmeklētājus

Viens no populārākajiem kultūrvēsturiskajiem objektiem Jūrmalā – Ķemeru ūdenstornis ir atvēris durvis apmeklētājiem. Līdz 30. oktobrim interesenti to varēs apmeklēt bez maksas katru dienu no plkst. 10.00 līdz 18.00.

No 1. aprīļa atceries iegādāties iebraukšanas caurlaidi

No 1. aprīļa atceries iegādāties iebraukšanas caurlaidi

Kūrorta sezonas laikā, no 1. aprīļa līdz 30. septembrim, par iebraukšanu Jūrmalas īpašā režīma zonā ir jāmaksā. Iebraukšanas maksa Jūrmalā 2022. gadā ir 2,00 EUR.