Translate

Use Google to translate the site. We are not responsible for the accuracy of the translation.
A A
75%
100%
125%
Kontrasts
Uzmanību! Atceries iegādāties iebraukšanas caurlaidi Jūrmalā!

CEV NĀCIJU KAUSA 2024 FINĀLS PLUDMALES VOLEJBOLĀ

Ceturtdiena, 13.jūnijs - Svētdiena, 16.jūnijs

CEV NĀCIJU KAUSA 2024 FINĀLS PLUDMALES VOLEJBOLĀ

  • Ceturtdiena, 13.jūnijs - Svētdiena, 16.jūnijs
  • Majoru pludmalē
  • Majoru pludmalē

No 13. līdz 16. jūnijam - Majoru pludmalē norisināsies gaidītākais Jūrmalas sporta notikums - Eiropas Volejbola konfederācijas (CEV) pludmales volejbola Nāciju kausa fināls - Olimpiskās kvalifikācijas turnīrs. Četru dienu laikā redzēsiet 76 pludmales volejbola spēles, kur sacentīsies 12 valstu pārstāvji - gan sieviešu, gan vīriešu konkurencē. Spēļu formāts atšķiras no ierastajiem pludmales volejbola turnīriem, jo savā starpā sacentīsies valsts pret valsti, katra valsts startēs ar divām komandām. Visām spēlēm būs iespēja noslēgties ar zelta setu, padarot cīņas aizraujošākās. Uzvarētāji izcīnīs ceļazīmi uz šīs vasaras Parīzes Olimpiskajām spēlēm.

Šis būs pasākums ar festivāla atmosfēru visai ģimenei. Četri laukumi un to tribīnes tiks piepildītas ar sportisku enerģiju. Fanu zonā būs iespēja nodoties interesantām aktivitātēm, konkursiem un atrakcijām gan pieaugušajiem, gan pašiem mazākajiem. Ikvienam būs iespēja iegādāties atspirdzinošus dzērienus un gardus ēdienus.

Latvijas spēcīgākie pludmales volejbolisti vairākkārt ir pierādījuši, ka spēj sasniegt augstus mērķus un lieliskus rezultātus. Ikviena maza vai liela līdzjutēja atbalsts ir svarīgs, lai Latvijas izlases varētu cīnīties par ceļazīmi uz Olimpiskajām spēlēm. Tāpēc priecāsimies Jūs visus satikt pludmales volejbola stadionā, baudīsim atmosfēru, augsta līmeņa spēles un sportiskas kaislības kopā!

Biļetes nopērkamas šeit