A A
75%
100%
125%
Kontrasts

Mākslas un animācijas filmu programma kinoteātrī "Star Cinema Jūrmala"

11.jūnijs

Mākslas un animācijas filmu programma kinoteātrī "Star Cinema Jūrmala"

  • 11.jūnijs
  • Kinoteātris "Star Cinema Jūrmala"
  • Jomas iela 37
  • https://kino.korso.lv/

Filma “Varenais Ričards 2”. Zvirbulis Ričards beidzot ir gatavs kļūt par bara vadoni! Viņš zina, kā aizvest pārziemojušos stārķus atpakaļ uz mājām pāri Āfrikas smiltīm, plašajiem okeāniem un bīstamām straumēm. Atlicis tikai sīkums – jānokārto vadoņa mācekļa pārbaudījums. Tam nevajadzētu būt grūti, jo Ričards ir īpašs zvirbulis. No agra vecuma viņš audzis kopā ar stārķiem un jau sen apguvis visas lidošanas prasmes. Un tas nav būtiski, ka viņš ir mazs, jo sirdī viņš ir STĀRĶIS!  Filma dublēta latviešu valodā un krievu valodā ar subtitriem latviešu valodā. Sākums plkst. 11.00.

Filma “Ātrs un bez žēlastības 10”. Kad 2011. gadā Doms un viņa komanda uz Riodežaneiro tilta iznīcināja Brazīlijas narkobaronu Ernanu Reisu un viņa impēriju, viņi nezināja, ka Reisa dēls Dante (Džeisons Momoa) tam bija liecinieks. Pēdējos 12 gadus viņš gatavoja plānu, kas liks Domam samaksāt par visu. Filmas notikumi risināsies no Losandželosas līdz Romai, no Brazīlijas līdz Londonai un no Portugāles līdz Antarktīdai. Jauni sabiedrotie, veci ienaidnieki, ātrums, spriedze un adrenalīns – tas būs Fast X! Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā. Sākums plkst. 11.20.

Filma “Galaktikas sargi: 3 daļa”. Pīters Kvills joprojām nespēj samierināties ar Gamoras zaudēšanu un tagad kopā ar Galaktikas sargu komandu ir spiests doties kārtējā piedzīvojumā, lai aizstāvētu Visumu no jauniem ienaidniekiem. Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā. Sākums plkst. 13.00.

Filma “Zirnekļcilvēks: pāri Zirnekļpasaulei”. Mailss Moraless atgriežas uz ekrāniem nākamajā ar Oskaru apbalvotās Zirnekļpasaules sāgas nodaļā. Varenais piedzīvojums nogādās Zirnekļcilvēku no Bruklinas draudzīgās apkaimes pāri Zirnekļpasaulei, lai viņš apvienotu spēkus ar Gvenu Steisiju un jauno zirnekļļaužu komandu un stātos pretī ļaundarim, par kuru spēcīgāku viņi vēl nav satikuši. Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā. Sākums plkst. 15.40.

Filma “Mazā nāriņa”. Lai varētu piepildīt savus sapņus par mīlestību pret princi, nāriņa Ariela noslēdz vienošanos ar jūras raganu par savas zivs astes apmaiņu pret kājām, ziedojot šai apmaiņai savu burvīgo balsi.  Brīdinājums - atsevišķas filmas ainas satur spilgtu gaismu, kas var ietekmēt cilvēkus, kuri ir uzņēmīgi pret gaismjūtīgu epilepsiju.  Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā. Sākums plkst. 17.00.

Filma “Transformeri: Nezvēru laikmets”. Spraigi piedzīvojumi un elpu aizraujošs specefektu vēriens ir aizrāvis “Transformers” filmu fanus visā pasaulē jau kopš pirmās filmas iznākšanas uz kinoekrāniem! Jaunākā filma “Transformeri: Nezvēru laikmets” aizvedīs skatītājus aizraujošā kino piedzīvojumā apkārt pasaulei 90-os gados un iepazīstinās ar pilnīgi jauniem transformeriem – The Maximals. Cīņa starp Autobotiem un Maldikoniem norisināsies jaunā līmenī! Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā. Sākums plkst. 18.10.

Filma “Asteroīdu pilsēta”. Režisora Vesa Andersona (The Grand Budapest Hotel, Isle of Dogs, The Darjeeling Limited u.c. režisors) romantiskajā komēdijā notikumi risinās 1955. gadā ASV. Skolēni un viņu vecāki no visas valsts pulcējas Junior Stargazer pasākumā. Tā norisi negaidītā un iespaidīgā veidā izjauc notikumi, kas maina visu pasauli. Vesa Andersona jaunā kinolente pulcē izcilu aktieru ansambli - Scarlett Johansson, Tom Hanks, Jason Schwartzman, Margot Robbie, Tilda Swinton, Edward Norton, Adrien Brody u.c.  Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā. Sākums plkst. 19.30.

Filma “Bubulis”. Šausmu karaļa Stīvena Kinga darba ekranizējums stāsta par kādu mazu meiteni, kuras ģimenē neviens netic, ka viņas istabā mīt kāds šaušalīgs radījums. Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā. Sākums plkst. 20.20.

*Biļetes uz visām filmām var iegādāties uz vietas.