/var/www/visitjurmala/templates/html/header.htm.inc on line 169
">

Translate

Use Google to translate the site. We are not responsible for the accuracy of the translation.
Uzmanību! Atceries iegādāties iebraukšanas caurlaidi Jūrmalā!

Roadgames

Roadgames
Roadgames
Roadgames
Roadgames
Roadgames
Roadgames
Roadgames
+3

Roadgames ir aizraujošs veids kā iepazīt un apmeklēt jaunas vietas gan Jūrmalā, gan visā Latvijā. Roadgames piedāvā dažādus orientēšanās spēļu maršrutus Jūrmalā, kuri ir pildāmi dažādos pārvietošanās veidos - ar kājām, ar velosipēdu vai ar auto.

Maršruts: Lielupe – Bulduri (Iekāpt kūrortā)

“Koka mežģīņu” nami, smilšu pilnas kurpes un jūras baudītāju galamērķis – dodies orientēšanās piedzīvojumā uz Jūrmalu! Spēles ceļi vedīs no Lielupes krastiem līdz pat Bulduru pludmalei. Piestāsi pie villas, kuras arhitektūru iedvesmojušas Odrijas Hepbernas kleitas, un skaitīsi tuvējā ostā pietauvotās jahtas. Sasveicināsies ar komiksa tēlam līdzīgu četrkājaino draugu un pieņemsi izaicinājumu neiemaldīties atpūtnieku fotogrāfijās. Noskaidrosi arī Bulduru stacijas seno nosaukumu un nonāksi īstā leļļu stāstu un aktiermākslas epicentrā.

Aptuvenais maršruta garums – 23.km (pārvietošanās ar kājām)

Maršruts: Dubulti - Lielupe

Ļauj vējam sapurināt matus un dodies velo tūrē pa Jūrmalu! Brauciena laikā baudi Dubultu, Majoru, Dzintaru un Bulduru smilšu pludmales, kāpās sasveicinies ar Aspaziju un sajūti vēstures dvašu, piestājot pie savulaik nodegušās, kara izpostītās un vairākkārt atdzimušās Marienbādes sanatorijas. Ļaujies Jūrmalas pilsētvides valdzinājumam un šķērso tās dzīvības artēriju – Jomas ielu, kas 19. gadsimta beigās no mežaina apvidus pārtapa dinamiskā un izsmalcinātā sabiedrības pulcēšanās vietā. Un, visbeidzot, aplūko koka arhitektūras labākajās tradīcijās celtos šedevrus – pilsētas smalkās villas ar stiklotām verandām un dekoratīvo kokgriezumu pārbagātību.

Aptuvenais maršruta garums - 18km (pārvietošanās ar velo)

Maršruts: Vaivari - Melluži (Liedaga atradumi)

Dodies orientēšanās piedzīvojumā uz Jūrmalu izvējoties smilšu pludmalēs, izstaigāt Vaivarus, Asarus un Mellužus un apskatīt apkārtnes greznās villas. Spēles gaitā nonāksi pie Noasa šķirsta, Budas un privāto kolekciju mākslas darbu un ikonu muzeja “Nellija”. Pakārdināsi savas garšas kārpiņas, noskaidrojot, kā garšotu Vaivari, Asari un Melluži, ja pārtaptu picās, un kas vēl bez labi zināmajiem cepumiem ir “selga”. Visbeidzot, uzzināsi atbildes uz jautājumiem, kas ir Karlsbāde un kāpēc rehabilitācijas centru “Vaivari” mēdz dēvēt arī par “Kosmonautu sanatoriju”.

Aptuvenais maršruta garums - 12km (pārvietošanās ar kājām)

Maršruts: Dubulti - Dzintari (Labsajūtas retrīts: Jūrmala)

Noķert sauli, pastaigāties un apskatīt smalkās villas ar stikla verandām – dodies orientēšanās piedzīvojumā uz Jūrmalu! Maršruts valdzinās ikvienu ūdens stihijas cienītāju, jo vedīs gar Majoru un Dzintaru smilšu pludmalēm un Lielupes krastiem. Tversi atpūtnieku enerģiju Dzintara mežaparkā un Horna dārzā. Veldzēsies pie Dzintaru koncertzāles strūklakas un apskatīsi bijušo Emīlijas Rācenes peldu iestādi, kas savulaik piedāvāja siltas jūras ūdens un skuju ekstrakta vannas. Visbeidzot, aci pret aci sastapsi arī bronzā atlietās Jūrmalas kaijas un, sēžot putnu bara vidū, atvilksi elpu, vērojot vietējo ikdienu.

Aptuvenais maršruta garums - 9km (pārvietošanās ar kājām)

Maršruts: Ķemeri - Ragaciems - Kauguri (Laiskā brīvdiena)

Līdzi vējiem, kas traucas pāri Baltijas jūras, Slokas ezera un Kaņiera ezera ūdens virsmai, vedīs šis auto orientēšanās piedzīvojums. Dosies uz savulaik dzīvībā kūsājošo un atpūtnieku iemīļoto Pierīgas daļu aplūkot iespaidīgo Ķemeru “Balto kuģi” un sasmelties dziedinošo sēravotu krājumus. Atklāsi teiku par dārgumu laupītājiem, kuri ar viltu pievilināja garāmbraucošus kuģus. Tam visam pa vidu vēl paspēsi atrast slepenu NLO nolaišanās staciju, gremdēties Ziedoņa atmiņās par savu dzimto Ragaciemu, un noraudzīties uz gājputnu simfoniskā orķestra uzstāšanos no augstākajām ložām. Izbaudi!

Aptuvenais maršruta garums - 72km (pārvietošanās ar auto)

Tuvākās vietas