A A
75%
100%
125%
Kontrasts
Uzmanību! No 1. aprīļa atceries iegādāties iebraukšanas caurlaidi.

Jūrmalā norisināsies Pasaules tūres posms pludmales volejbolā "Elite 16" komandām

No 2022. gada 1. līdz 5. jūnijam Majoru pludmales smiltīs norisināsies viens no gaidītākajiem pludmales volejbola pasaules notikumiem - Pasaules tūres posms pludmales volejbolā "Elite 16" komandām, kurā startēs gan pasaules, gan Latvijas labākie volejbolistu dueti vīriešu un sieviešu kategorijā.

Šīs sezonas Pasaules tūri kalendārā aizstāj "Beach Pro Tour" (BPT) turnīri, kas būs sadalīti trīs rangu turnīros – "Elite 16", "Challenge" un "Futures". Latvija iekļauta kalendārā kā "Elite 16" sacensību norises vieta, kas paredz pasaules labāko sportistu ierašanos Latvijā, Jūrmalā.

Sākotnēji pasaules tūres posms pludmales volejbola "Elite 16" komandām ("Pro Beach Tour – Elite 16") formāts paredzēja, ka piedalās tikai 15 komandas no pasaules reitinga un vienai komandai tiks piešķirta wild card. Šobrīd tiek paplašināts komandu skaits, kurām ir iespēja tik pamatturnīrā. Tomēr vienlaikus tiek samazināts komandu skaits, kas automātiski tiek turnīrā pēc reitingu  punktiem. Labākās 11 komandas automātiski nodrošina sev vietu pamatturnīrā, viena brīvbiļete tiek mājiniekiem un par atlikušajām četrām vietām komandas cīnīsies kvalifikācijā. 

Informācijai par turpmāko turnīra norisi sekojiet līdzi: www.facebook.com/Jurmala.Beachvolley