/var/www/visitjurmala/templates/html/header.htm.inc on line 169
">

Translate

Use Google to translate the site. We are not responsible for the accuracy of the translation.
Uzmanību! Atceries iegādāties iebraukšanas caurlaidi Jūrmalā!

Sociālās integrācijas valsts aģentūra

Sociālās integrācijas valsts aģentūra
Sociālās integrācijas valsts aģentūra
Sociālās integrācijas valsts aģentūra
Sociālās integrācijas valsts aģentūra
Sociālās integrācijas valsts aģentūra
Sociālās integrācijas valsts aģentūra
Sociālās integrācijas valsts aģentūra
Sociālās integrācijas valsts aģentūra
Sociālās integrācijas valsts aģentūra
Sociālās integrācijas valsts aģentūra
Sociālās integrācijas valsts aģentūra
+7

Sociālās integrācijas valsts aģentūras (SIVA) piedāvātās sociālās rehabilitācijas iespējas ir vienas no modernākajām Baltijā. Profesionāli un pieredzējuši speciālisti, mūsdienīgas terapijas metodes un aprīkojums, pielāgota vide un unikālā atrašanās vieta jūras krastā nodrošina izcilus apstākļus rehabilitācijai, veselības uzlabošanai un atpūtai.

Nodrošina gan sociālās rehabilitācijas pakalpojumu izvēles iespējas (ergoterapiju, fizioterapiju, hidroterapiju, sāls terapiju, slinga terapiju, fizikālo terapiju), gan veselību veicinošas programmas – "Muguras veselība", "Relaksācija", "Vitalitāte", "Organisma attīrīšanas kūre", "Restartē darba spējas", "Harmonija", “Roku veselība”. SIVA nodrošina gan rehabilitācijas, gan plaša spektra ārstnieciskos, sporta un relaksācijas pakalpojumus, kā arī veselības veicināšanas programmas un klienta skaistumam un veselībai noderīgas procedūras –Ārsta konsultācijas, funkcionālo speciālistu (ergoterapeita, fizioterapeita, audiologopēda, uztura speciālista, deju terapeita) konsultācijas un nodarbības, psihologa atbalsta pakalpojumus, limfodrenāžu, zemūdens masāžu, klasisko masāžu, sāls terapiju un inhalācijas, virpuļvannas skuju ekstraktu, ārstnieciskās dušas – cirkulāro, Šarko un ascendējošo, fizikālo terapiju – magnetoterapiju, TENS, FMS terapiju, gaismas terapiju, dažāda veida medicīniskās manipulācijas, teipošanu, Slinga terapiju, TRX nodarbības u.c. SIVA rehabilitācijas centrā ir iespēja apmeklēt baseinu ar tvaiku pirti, trenažieru zāli.

 

Rehabilitācijas programmas

Balsta un kustības orgānu traucējumi, elpošanas orgānu traucējumi, sirds un asinsvadu sistēmas traucējumi.

 

Baseini un pirtis

Sociālās integrācijas valsts aģentūras telpās ir pieejams 1,45m dziļš 10x10m baseins ar ūdens temperatūru 30 grādi, kas regulāri tiek attīrīts ar infrasarkano staru lampu. Mūsu baseinā ērti jutīsies gan tie, kuriem ir liela pieredze un zināšanas peldēšanā, gan tie, kas ūdenī vēl nejūtas pārāk droši. Pie mums ir iespējams apmeklēt gan brīvās peldēšanas nodarbības, gan nodarbības fizioterapeita vadībā. Baseinā ir zemūdens masāžas ierīce. Baseins ir pieejams arī cilvēkiem ar kustību traucējumiem, jo tas ir aprīkots ar speciālu pacēlāju. Baseina atpūtas zonā atrodas tvaika pirts ar dažādām ēteriskajām eļļām, kuras apmeklējums var palīdzēt samazināt stresu un uzlabot pašsajūtu.

 

Aktīva atpūta

Trenažieru zāle.

 

Konferences un semināri

Sociālās integrācijas valsts aģentūra (SIVA) piedāvā vairākas konferencēm, semināriem u.c. pasākumiem piemērotas telpas Jūrmalā. Telpām ir viena kopīga iezīme – tās visas ir viegli pieejamas arī cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Konferences un seminārus ir iespējams rīkot SIVA Dubultos - Jūrmalas profesionālajā vidusskolā (Slokas ielā 68) vai SIVA Koledžā (Slokas ielā 61, 3k.). Maksimālais dalībnieku skaits – līdz 130 personām. Konferences un semināra dalībniekiem ir iespēja izmantot arī SIVA (Dubultu prospektā 71) rehabilitācijas centrā – masāžas, baseinu, tvaika pirti, trenažieru zāli, u.c. Ir iespēja organizēt un nodrošināt kafijas pauzes visiem konferences/ semināra dalībniekiem.

Vairāk informācijas par telpu nomāšanu - šeit

Nosaukums Zāles platība Teātris Klase U-veida Sanāksme Bankets Furšets
Konferenču Zāle Slokas ielā 68 126 60 - - - - -

Konferenču Zāle Slokas ielā 61 3.k.

135 130 - - - - -
Kabineta vai auditorijas noma līdz 40 30 - - - - -
Sporta zāles noma Slokas ielā 61 2.k. 213.8

53

- - - - -
Baseina noma Dubultu prospektā 71 10mx10m 10 personas - - - - - -

 

Pacienti, kuri dodas ārstēties uz šo medicīnas iestādi, var iebraukt Jūrmalā bez maksas, ja pēc pieraksta apstiprinājuma saņemšanas iesniedz pieteikumu dienas caurlaidei e-pakalpojumu portālā. Caurlaide nepieciešama periodā no  1. janvāra līdz 31. decembrim.

 

Tuvākās vietas