Translate

Use Google to translate the site. We are not responsible for the accuracy of the translation.
Uzmanību! Atceries iegādāties iebraukšanas caurlaidi Jūrmalā!

Amber Sea Hotel & SPA

 • 26.aprīlis - 1.oktobris

  • Pirmdienaatvērts 24h
  • Otrdienaatvērts 24h
  • Trešdienaatvērts 24h
  • Ceturtdienaatvērts 24h
  • Piektdienaatvērts 24h
  • Sestdienaatvērts 24h
  • Svētdienaatvērts 24h
Amber Sea Hotel & SPA
Amber Sea Hotel & SPA
Amber Sea Hotel & SPA
Amber Sea Hotel & SPA
Amber Sea Hotel & SPA
Amber Sea Hotel & SPA
Amber Sea Hotel & SPA
Amber Sea Hotel & SPA
+4

Amber Sea Hotel & SPA aicina pavadīt brīvdienas jūras krastā!

Pludmale atrodas tikai 4 minūšu laikā. Viesnīca Amber Sea Hotel & SPA atrodas priežu mežā mierīgā kūrorta zonā..

Jūsu rīcībai: Bezmaksas optiskais WiFi internets, Akva klubs ar saunu, tvaika pirts un peldbaseins, fitnesa studija, Thai Lotus  Taizemes  masāžas studija,  zaļā privātā zona, bērnu rotaļu laukums un bezmaksas autostāvvieta.

Modernie, elegantie numuri ir aprīkoti ar seifu, mini ledusskapi  un televizoru ar Smart TV tehnoloģiju, tējas un kafijas pagatavošanas iekārtām. Numuru iekārtojumā tiek izmantoti dabiski un videi draudzīgi materiāli. Visos "suite" numuros ir individuāls gaisa kondicionieris. Lielākajai daļai numuru ir balkons vai terase ar skatu uz mežu vai zaļo zonu.

 

Restorāns

Jūrmalas restorāna "Simmer" nosaukumā slēpjas ēdiena pagatavošanas māksla. Mirkli pirms gatavotais ēdiens vārās ir novērojama ēdiena sutināšanas brīdī notiekošais process – burbuļošana, lēna un mierīgā ēdiena tumēšana jeb Simmerēšana. Svaigs, garšīgs un veselīgs – uz šiem trīs pilāriem balstās restorāna "Simmer" filozofija, jo ēdiens šeit ir ne tikai izsalkuma remdēšanai, tas ir veselības un spēka atjaunošanas kompleksa sastāvdaļa. Amber viesnīcas restorāns piedāvā gan Eiropas, gan Latvijas virtuvi, veģetāros ēdienus, bērnu ēdienus un, ja vēlēsieties, tas viss tiks laipni piegādāts tieši jūsu viesnīcas numurā. Protams – jums vienmēr ir iespēja noīrēt restorānu, lai tajā sarīkotu savu privāto banketu, pieņemšanu vai prezentāciju.

 

SPA un labsajūta

Akvaklubs: sauna, tvaika pirts un baseins ar skatu uz priežu mežu

Taizemes masāžas studija Thai Lotus: Īpaša relaksācija ar dažādiem masāžas, muskuļu stiepšanas un SPA rituāliem un ķermeņa kopšanas procedūrām, ko veic izcili eksperti no Taizemes.Aktīva atpūta

Trenažieru zāle.


Konferences un semināri

Piedāvājumā aprīkotas telpas Jūsu pasākumiem, konferencēm, semināriem, korporatīviem pasākumiem, ka arī privātajam tikšanām aiz slēgtām durvīm. Katrā telpā ir pieejams bezmaksas ātrs bezvadu internets. Tāfeles ar papīru, visi kancelejas piederumi, ekrāni un projektori – tiek piedāvāti no mūsu puses. Atkarībā no pasākuma specifikas, varam izveidot dažādu veidu krēslu un galdu izvietojumu. Pieredzējis un profesionāls viesnīcas personāls jebkurā brīdī palīdzēs atrisināt visa veida tehniskos vai organizēšanas jautājumus. Pasākuma veiksmīgākai norisei ir faksa, skenera un drukas pakalpojumi.

Nosaukums Zāles platība Teātris Klase U-veida Sanāksme Bankets Furšets
Harmony 56 46 40 26 20 40 45
Idea 38 28 26 16 16 30 28

Tuvākās vietas