Translate

Use Google to translate the site. We are not responsible for the accuracy of the translation.
Uzmanību! Atceries iegādāties iebraukšanas caurlaidi Jūrmalā!

Kurshi Hotel & SPA

 • 3.janvāris - 30.aprīlis

  • Pirmdienaslēgts
  • Otrdienaslēgts
  • Trešdienaslēgts
  • Ceturtdienaatvērts 24h
  • Piektdienaatvērts 24h
  • Sestdienaatvērts 24h
  • Svētdienaatvērts 24h
Kurshi Hotel & SPA
Kurshi Hotel & SPA
Kurshi Hotel & SPA
Kurshi Hotel & SPA
Kurshi Hotel & SPA
Kurshi Hotel & SPA
Kurshi Hotel & SPA
Kurshi Hotel & SPA
Kurshi Hotel & SPA
Kurshi Hotel & SPA
Kurshi Hotel & SPA
Kurshi Hotel & SPA
Kurshi Hotel & SPA
Kurshi Hotel & SPA
+10

Kurshi Hotel & SPA - vieta, kur baudīt nesteidzīgu atpūtu divatā un kopā ar ģimeni! Dizaina viesnīca atrodas Dubultos, 5 minūšu pastaigas attālumā no smilšainās pludmales un netālu no iecienītākajām Jūrmalas atpūtas un izklaides vietām. Viesnīca piedāvā 34 ērtus viesu numurus, tai skaitā plašus numurus piemērotus ģimenēm ar bērniem un numurus ar privātu terasi. Visi numuri aprīkoti ar Franču balkonu vai terasi, gaisa kondicionēšanas iekārtām, satelīttelevīziju, tālruni, bezvadu internetu, ledusskapi, tējkannu un tēju, vannas istabu ar vannu. Kurshi Hotel & SPA teritorijā ir bērnu rotaļu laukums, viesiem pieejams mājīgs restorāns KURSHI Terase un omulīgs, kluss SPA centrs, kas viesiem piedāvā gan plašu procedūru klāstu sejai un ķermenim, gan autentiskus latviešu pirts rituālus.

Viesnīcas teritorijā 2021.gadā tika atjaunota apartamentu māja ar 5 apartamentiem un 3 viesu numuriem. Apartamenti ir lieliski piemēroti atpūtai uz ilgāku periodu, jo ir tie aprīkoti ar nepieciešamo virtuves aprīkojumu. Apartamenta viesi, tāpat kā viesnīcas viesi var baudīt brokastis restorānā.

 

Restorāns

KURSHI mājas restorānā piedāvājam iespēju baudīt ar mīlestību un rūpību gatavotus ēdienus un mājīgu atmosfēru. Patīkams skats uz viesnīcas dārzu, vasaras terase un bērnu laukums mazākajiem viesiem būs lielisks papildinājums Jūsu atpūtai.

 

SPA un labsajūta

Kurshi Hotel & SPA piedāvā labākās SPA tradīcijas apvienojumā ar augstas kvalitātes Eiropas skaistumkopšanas salonu eleganci un profesionalitāti. No pirmajiem mirkļiem Kurshi SPA jūs ienirsiet miera un harmonijas valstībā, kas sniegs jums prieku un labsajūtu. Kurshi SPA elegantā un mājīgā vide palīdzēs jums pilnībā atslābināties un gūt prieka un gaismas pilnu enerģiju, baudot patīkamas sajūtas sejas, ķermeņa procedūrās un pirts rituālos. Piedāvājumā efektīvas sejas procedūras ar anti-age, liftinga un atjaunojošu efektu, iedarbīgas ķermeņa masāžas, procedūras un rituālus, kas atjaunos līdzsvaru starp prātu, sirdi un ķermeni. Kurshi Hotel & SPA, aicinot viesus apmeklēt klasisko saunu un austrumniecisko tvaika pirti, piedāvā pašiem veikt pīlingu ar Kurshi SPA īpaši sagatavotajiem skrubjiem. Pirts rituālu cienītājiem pirtnieki veiks relaksējošu masāžu ar aromātiskām pirts slotiņām vai karalisko pirts rituālu ar citronu un medu. Kurshi SPA viesi ir iecienījuši arī Hammam rituālus gan turku, gan marokāņu gaumē.

Kurshi Spa programmas paredzētas organisma atjaunošanai un noguruma mazināšanai, figūras korekcijai, toksīnu izvadīšanai, organisma pašregulācijas procesu atjaunošanai, emocionālā un fiziskā līdzsvara saglabāšanai, veselīga dzīvesveida paradumu ieviešanai ikdienas dzīvē.

 

Konferences un semināri

Viesnīca piedāvā mūsdienīgu semināru zāli, kas var tikt izmantota sanāksmēm, apmācībām, prezentācijām, un arī svinīgiem banketiem. Zālē, kuras platība ir 70m², iespējams uzņemt līdz 50 viesu, nodrošinot veiksmīgu pasākuma norisi. Semināru zāle aprīkota ar bezvadu internetu, profesionālu audiovizuālo aprīkojumu, gaisa kondicionēšanas sistēmu un dabisko apgaismojumu. Jūra atrodas 400 m attālumā no viesnīcas. Viesiem tiek piedāvātas SPA procedūras un pirts zonas apmeklējums.

Nosaukums Zāles platība Teātris Klase U-veida Sanāksme Bankets Furšets
Konferenču zāle 70 52 28 22 24 28 -

 

Tuvākās vietas