Translate

Use Google to translate the site. We are not responsible for the accuracy of the translation.
A A
75%
100%
125%
Kontrasts
Uzmanību! No 1. februāra atceries iegādāties iebraukšanas caurlaidi Jūrmalā!

Kokteilis "Lecran Cocktail" - kafejnīca "Summertime Cafe"

"​Summertime Cafe" ir brīnišķīga vieta vasaras atpūtai – pludmale, atpūtas zviļņi, atspirdzinoši dzērieni un uz grila gatavoti ēdieni. Kafejnīca atrodas Dzintaru pludmalē, Drustu ielas galā. "Summertime Cafe" piedāvā kokteiļa "Lecran Cocktail" recepti. 

SASTĀVDAĻAS:

60 ml dzērveņu sulas
40 ml meža ogu biezeņa
30 ml citronu sulas
20 ml kanēļa sīrupa
80 ml gāzēta minerālūdens

PAGATAVOŠANA:

Kokteiļa glāzē ielej dzērveņu sulu, pievieno meža ogu biezeni, citrona sulu un kanēļu sīrupu. Visas sastāvdaļas labi samaisa un klāt lej gāzētu minerālūdeni.

Līdz augusta beigām ar kodu #JūrmalasGarša kokteilim pludmales bārā "Summertime Cafe" - atlaide 20%.

Vairāk informācijas: www.facebook.com/cafesummertime

Jūrmalai ir sava garša, kur dažādu gastronomijas kultūru tradīcijas savijušās ar tikai šeit rodamo unikālo savvaļas dabas buķeti. Kūrortpilsētas restorānu ainā savu nospiedumu atstājusi gan vēsture, gan šodienas modes tendences, gan leģendāra vietējā klasika, gan jūrmalnieku ikdienas rituāli. Jūrmalas gastronomiskie klejojumi var aizvest uz lielisku maltītes vietu kāpās vai upes malā, kur, izbaudot ēdienu, rimti var vērties garām slīdošās jahtās un ļauties dabas brīnumiem. Tikpat vienkārši iespējams nokļūt kaukāzisku noskaņu piepildītā teritorijā vai sastapties aci pret aci ar Austrumu eksotiku. Var ļauties ceļojumam laikā un katapultēties padomju pagātnē. Un var arī palikt kosmopolītiskajā šodienā, kur itāļu un franču virtuves dominante ir pašsaprotama parādība.