Translate

Use Google to translate the site. We are not responsible for the accuracy of the translation.
A A
75%
100%
125%
Kontrasts
Uzmanību! No 1. februāra atceries iegādāties iebraukšanas caurlaidi Jūrmalā!

Kokteilis "Tiki Colada" - pludmales bārs "Solt"

Pludmales bārs "Solt" ir vieta ar tropisko gaisotni Baltijas jūras krastā: baseins, palmas, šūpoles un neatkārtojamas nakts ballītes dzīvās mūzikas un DJ pavadībā. Bārs atrodas Dzintaru pludmalē, starp Kaudzīšu un Viktorijas ielu. "Solt" piedāvā kokteiļa "Tiki Colada" recepti.

SASTĀVDAĻAS:

10 piparmētru lapiņas
75 ml Sprite
70 ml ananāsu sula
30 ml laima sula
20 ml kokosriekstu sīrupa
ledus

PAGATAVOŠANA:

Kokteiļa glāzē ieber ledu (aptuveni pusi), pieliek sasmalcinātas piparmētru lapas. Lej klāt ananasu sulu, kokosriekstu sīrupu un laima sulu, kā arī Sprite. Visu kārtīgi samaisa un dekorē ar dažādām ogām, piparmētru lapām un apelsīna šķēlīti.

Līdz augusta beigām ar kodu #JūrmalasGarša kokteilim pludmales kafejnīcā "Solt" - atlaide 20%.

Vairāk informācijas: www.facebook.com/solt.beach

Jūrmalai ir sava garša, kur dažādu gastronomijas kultūru tradīcijas savijušās ar tikai šeit rodamo unikālo savvaļas dabas buķeti. Kūrortpilsētas restorānu ainā savu nospiedumu atstājusi gan vēsture, gan šodienas modes tendences, gan leģendāra vietējā klasika, gan jūrmalnieku ikdienas rituāli. Jūrmalas gastronomiskie klejojumi var aizvest uz lielisku maltītes vietu kāpās vai upes malā, kur, izbaudot ēdienu, rimti var vērties garām slīdošās jahtās un ļauties dabas brīnumiem. Tikpat vienkārši iespējams nokļūt kaukāzisku noskaņu piepildītā teritorijā vai sastapties aci pret aci ar Austrumu eksotiku. Var ļauties ceļojumam laikā un katapultēties padomju pagātnē. Un var arī palikt kosmopolītiskajā šodienā, kur itāļu un franču virtuves dominante ir pašsaprotama parādība.