Translate

Use Google to translate the site. We are not responsible for the accuracy of the translation.
A A
75%
100%
125%
Kontrasts
Uzmanību! No 1. februāra atceries iegādāties iebraukšanas caurlaidi Jūrmalā!

Kokteilis "Virgin Mohito" - pludmales klubs-restorāns "Piji"

Pludmales klubs-restorāns "Piji" piedāvā gardus ēdienus, atspirdzinošus kokteiļus un stilīgas ballītes jūras krastā līdz rītausmai. Restorāns-klubs atrodas Majoru pludmalē, Pilsoņu ielā 2. "Piji" piedāvā kokteiļa "Lecran Cocktail" recepti. 

SASTĀVDAĻAS:

60 ml pašu gatavota rabarberu sīrupa
15 ml pašu gatavota zemeņu sīrupa
15 ml cukura sīrupa
15 ml citronu sulas
20 ml gāzēta minerālūdens
Piparmētru lapiņas un mellenes dekorēšanai
Ledus

PAGATAVOŠANA:

Kokteiļa glāzē lej rabarberu, zemeņu un cukura sīrupu un citronu sulu. Visu labi sajauc. Pievieno ledu un visu pārlej ar gāzētu minerālūdeni.

Līdz augusta beigām ar kodu #JūrmalasGarša kokteilim pludmales bārā "Piji" - atlaide 20%.

Vairāk informācijas: www.facebook.com/PijiJurmala

Jūrmalai ir sava garša, kur dažādu gastronomijas kultūru tradīcijas savijušās ar tikai šeit rodamo unikālo savvaļas dabas buķeti. Kūrortpilsētas restorānu ainā savu nospiedumu atstājusi gan vēsture, gan šodienas modes tendences, gan leģendāra vietējā klasika, gan jūrmalnieku ikdienas rituāli. Jūrmalas gastronomiskie klejojumi var aizvest uz lielisku maltītes vietu kāpās vai upes malā, kur, izbaudot ēdienu, rimti var vērties garām slīdošās jahtās un ļauties dabas brīnumiem. Tikpat vienkārši iespējams nokļūt kaukāzisku noskaņu piepildītā teritorijā vai sastapties aci pret aci ar Austrumu eksotiku. Var ļauties ceļojumam laikā un katapultēties padomju pagātnē. Un var arī palikt kosmopolītiskajā šodienā, kur itāļu un franču virtuves dominante ir pašsaprotama parādība.