Translate

Use Google to translate the site. We are not responsible for the accuracy of the translation.
A A
75%
100%
125%
Kontrasts
Uzmanību! No 1. februāra atceries iegādāties iebraukšanas caurlaidi Jūrmalā!

Trusis Toskānas gaumē - Baltic Beach Hotel restorāns "il Sole"

Vienreizējā terase ar skaisto skatu uz jūru padara mājīgo itāļu restorānu "il Sole" par vietu nesteidzīgai maltītei īstā Itāļu atmosfērā jebkurā dienas laikā. Restorāna ēdieni ir pagatavoti autentiskā itāļu gaumē no augstākās kvalitātes produktiem, kas ļauj tā viesiem sajust īstu Romas vai Florences garu. Restorāna šefpavāre Olesja Kisļicka piedāvā pagatavot vieglu un diētisku ēdienu "Trusi Toskānas gaumē".

SASTĀVDAĻAS:

4 truša pakaļkājas

Truša marinādes sastāvdaļas:
20g fenheļa sēkliņu
10g timiāna lapu
100g ķiploku
300g seleriju kātu
50 g extra virgin olīveļļas
50 ml sausa baltvīna

Piedevas:
1 kg jauno kartupeļu
300g mini jeb parasto burkānu
300g Briseles kāpostu
400g 35% saldā krējuma
100g saldkrējuma sviesta

PAGATAVOŠANA:

Truša kājas jāapcep olīveļļā ar ķiplokiem, pievieno pārejās sagrieztās marinādes sastāvdaļas un atstāj marinēties uz 12 stundām ledusskapī.
Trusi neņemot ārā no marinādes, pievieno ūdeni, pilnībā pārklājot gaļu, un uz lēnas uguns gatavo apmēram stundu līdz vidējai gatavībai.
Pēc tam pievieno dārzeņus, saldo krējumu un sviestu, un uz nelielas uguns gatavo līdz trusis un dārzeņi gatavi!
Pašās beigās pievienojam sakapātos pētersīļus.

Izbaudīt šefpavāres Olesjas Kisļickas ēdienus var restorānā "il Sole": www.balticbeach.lv

Jūrmalai ir sava garša, kur dažādu gastronomijas kultūru tradīcijas savijušās ar tikai šeit rodamo unikālo savvaļas dabas buķeti. Kūrortpilsētas restorānu ainā savu nospiedumu atstājusi gan vēsture, gan šodienas modes tendences, gan leģendāra vietējā klasika, gan jūrmalnieku ikdienas rituāli. Jūrmalas gastronomiskie klejojumi var aizvest uz lielisku maltītes vietu kāpās vai upes malā, kur, izbaudot ēdienu, rimti var vērties garām slīdošās jahtās un ļauties dabas brīnumiem. Tikpat vienkārši iespējams nokļūt kaukāzisku noskaņu piepildītā teritorijā vai sastapties aci pret aci ar Austrumu eksotiku. Var ļauties ceļojumam laikā un katapultēties padomju pagātnē. Un var arī palikt kosmopolītiskajā šodienā, kur itāļu un franču virtuves dominante ir pašsaprotama parādība.