Uzmanību! No 1. aprīļa atceries iegādāties iebraukšanas caurlaidi.

Pavasara atlaides skaistumpkopšanas procedūrām

Pavasara atlaides skaistumpkopšanas procedūrām

Klīnika Dzintari aicina izmēģināt dažādas procedūras šopavasar.

JAUNUMI:

  • Polonēzijas ķermeņa masāža “Tiares zieds” /60 min/ iepazīšanās cena - 32 EUR (turpmāk – 40 EUR) – juteklisks un saulains aromāts, kas apvij ādu ar siltumu un komfortu. Sajūtot tās noskaņas, varat iztēloties balto smilšu pludmali, kas stiepjas palmu ēnā pie lagūnas, apvienojumā ar Hypno – slow masāžas tehniku, kas sniedz izcilu relaksācijas sajūtu.
  • Sejas procedūra šūnu atjaunošanai “Cellular Renewal” /60 min./ iepazīšanās cena 40 EUR (turpmāk – 50 EUR) – intensīva sejas kopšana rada alķīmiju starp jūras izcelsmes minerāliem un skābēm, aktīvi stimulē šūnu atjaunošanos, lai panāktu “Jaunas ādas” efektu. Ādas tekstūra kļūst zīdaina un gluda, krāsa – vienmērīga un tīra. Procedūra nobriedušai ādai, lai atjaunotu mirdzumu un jaunību.

Jau zināmās procedūras:

  • Ķermeņa masāža ar karstajiem vulkāniskajiem akmeņiem /90 min/ 44 EUR (parasti – 55 EUR) – silto akmeņu terapija ir sens austrumu ārstniecības veids. Masāža ar siltajiem akmeņiem rada harmoniju un pozitīvas enerģijas plūsmu, it īpaši, ja to papildina ēterisko eļļu aromāts. Masāžai piemīt lielisks terapeitisks efekts: tā ne tikai atbrīvo no stresa un relaksē, bet arī uzlabo vielmaiņu, asins un limfas cirkulāciju (izvada šlakvielas), labvēlīgi iedarbojas uz sirds un asinsvadu, hormonālo, gremošanas un muskuļu sistēmu un atbrīvo saspringtu muskulatūru, mazina krampjus.
  • Procedūra slaidam vēderam un viduklim “Vēdera skulptors” /45min./ 28 EUR (parasti – 35 EUR) – ar slaidinošu efektu un pret tauku veidošanās iedarbību. Procedūra paredzēta visām sievietēm, kas grib atgūt slaidas vēdera un vidukļa formas. Šī procedūra ir ar antistresa un relaksējošu iedarbību.
  • Ārstnieciskā procedūra ķermenim “Slaiduma pērles” /30min./ 28 EUR (parasti – 35 EUR) – nostiprinoša maska, tonizācija, ķermeņa apjoma samazināšana – šī inovatīvā metode piedāvā tūlītējus rezultātus jau pēc pirmās procedūras.

Uz procedūrām var pieteikties pa tālr. 67147833 vai dzintari@dzintari.lv

Piedāvājums spēkā no 01.03 - 31.03

Tuvākās vietas