Uzmanību! No 1. aprīļa atceries iegādāties iebraukšanas caurlaidi.

Programma “Sulu maģija”

Programma “Sulu maģija”
Programma “Sulu maģija”
Programma “Sulu maģija”

Programma tiem, kuri vēlas sākt dzīvot veselīgāk, attīrīt organismu vai vienkārši atpūsties un restartēties no mūžīgās ikdienas steigas, kā arī atbrīvoties no liekā svara.

Trīs dienu programma būs piemērotāka organisma attīrīšanai, bet “Sulu maģija” 5 dienām - gan organisma attīrīšanai, gan, lai uzsāktu svara korekciju.

Katru no programmām iespējams  personalizēt divos veidos, izvēloties A vai B programmas variantu:

  • A programmā akcents tiek likts uz masāžām;
  • B programmā – uz dūņu procedūrām.

Cena: 

  • A programmā sākot no 100.00 Eur dienā
  • B programmā sākot no 65.00 Eur dienā

Visi programmas dalībnieki bauda mazkaloriju diētu, svaigi spiestas sulas, zāļu tējas, saņem fizioterapeita konsultāciju, piedalās fizioterapeita vadītās grupu nodarbībās, apmeklē veselīga dzīvesveida meistarklasi ar uztura speciālistu, kā arī bauda visdažādākās procedūras atkarībā no izvēlētā programmas veida un saskaņā ar ārstējošā ārsta sniegtajām rekomendācijām.

Kas īpašs?

Cenšoties saviem spēkiem zaudēt lieko svaru, ir viegli nodarīt kaitējumu veselībai. Programma “Sulu maģija” ir drošs veids kā uzsākt ceļu uz veselīgu dzīvesveidu ar pārliecību, ka viss tiek darīts pareizi, pavadot šo laiku speciālistu uzraudzībā. Turklāt programmas ietvaros uztura speciālista sniegtos ieteikumus par to, kā pareizi ēst, var uzklausīt ne tikai teorētiski, bet nogaršot tepat KRC “Jaunķemeri” ēdamzālē – visi “Sulu maģija” dalībnieki tiek ēdināti pēc īpašas organismu attīrošas mazkaloriju diētas četras reizes dienā.

Pieteikšanās:

+371 26386222, +37167733242 
rezervacija@jaunkemeri.lv

Tuvākās vietas