A A
75%
100%
125%
Kontrasts
Uzmanību! No 1. aprīļa atceries iegādāties iebraukšanas caurlaidi.

Jūrmala aicina izbaudīt pilsētas ritmu ar īpašu Spotify dziesmu izlasi

Mirklis, kad ir nospiests Play, silta mēteļa kabatā ieslidināts telefons un tumbiņās atskan lieliska mūzika. Jūrmala iekrāsojas kā kinolente, un jūs pārņem iedvesma. Sajūtiet pilsētas atmosfēru no jauna!

Jūrmala sadarbībā ar Latvijā pazīstamo dīdžeju Tomu Grēviņu ir radījusi noskanīgu 100 dziesmu izlasi “Jūrmala – no saullēkta līdz saulrietam”. 6 stundu un 29 minūšu ilgā pleiliste – būtībā īpaši jums radīts DJ sets – ir ērti pieejama mūzikas straumēšanas servisā Spotify.
“Veidojot šo Jūrmalai veltīto pleilisti,” saka Toms Grēviņš, “iedomājos laisku atpūtnieku un mūziku, kas viņu pavada no saullēkta līdz pat nakts melnumam. Dažkārt viņa muzikālā izvēle ir apzināta, bet visbiežāk tās ir skaņas, kuras viņš tver, garāmejot veikaliem, pludmales bāriem, kafejnīcām!”

Arctic Monkeys, Kings of Leon, The Cardigans, Nouvelle Vague, Morcheeba, Eltons Džons, Nina Simone, Nora Džonsa, Gunārs Roze, Raimonds Pauls un virkne citu izcilu izpildītāju kopā veido unikālu Jūrmalas skaņu celiņu. Dziesmas rindotas rūpīgi kūrētā secībā. Vispirms tās saulaini modina, tad aicina uz aktīvu krosu gar jūru, un austiņās atskan viļņu šalkoņa. Bet varbūt scenārijs ir pavisam cits? Jim Noir “Tower of Love”, Mungo Jerry “In the Summertime” šķiet dunam vilciena ritmā. Varbūt jākāpj iekšā?

Saullēkta un saulrieta mūzika kļūst par atmosfērīgu fonu pavadītajai dienai Jūrmalā. Izbaudiet 100 dziesmu izlasi dažādi – vientanē, divatā vai jautrā kompānijā. Mūziku var klausīties, uzliekot austiņas un izstaigājot vēsturiskos koka arhitektūras maršrutus, ar ģimeni mežā sēņojot un uzticot pārnēsājamās tumbiņas bērniem, kopā ar draugiem gar jūru sportojot vai romantiskā divvientulībā ar mīļoto cilvēku.

Ieklausies izlasē: