Translate

Use Google to translate the site. We are not responsible for the accuracy of the translation.
A A
75%
100%
125%
Kontrasts
Uzmanību! Atceries iegādāties iebraukšanas caurlaidi Jūrmalā!

Jūrmala aicina izbaudīt pilsētas ritmu ar īpašu Spotify dziesmu izlasi

Mirklis, kad ir nospiests Play un kabatā ieslidināts telefons, tumbiņās atskan lieliska mūzika. Jūrmala iekrāsojas kā kinolente, un jūs pārņem iedvesma. Sajūtiet pilsētas atmosfēru un gūstiet īstu vasaras baudījumu!!

Jūrmala sadarbībā ar Latvijā pazīstamo dīdžeju Tomu Grēviņu ir radījusi noskanīgu 100 dziesmu izlasi “Jūrmala – no saullēkta līdz saulrietam”. 6 stundu un 29 minūšu garā dziesmu izlase –  īpaši radīta un pieejama mūzikas straumēšanas vietnē Spotify.
“Veidojot šo Jūrmalai veltīto izlasi,” saka Toms Grēviņš, “iedomājos laisku atpūtnieku un mūziku, kas viņu pavada no saullēkta līdz pat nakts melnumam. Dažkārt viņa muzikālā izvēle ir apzināta, bet visbiežāk tās ir skaņas, kuras viņš tver, garāmejot veikaliem, pludmales bāriem, kafejnīcām!”

Arctic Monkeys, Kings of Leon, The Cardigans, Nouvelle Vague, Morcheeba, Eltons Džons, Nina Simone, Nora Džonsa, Gunārs Roze, Raimonds Pauls un virkne citu izcilu izpildītāju kopā veido unikālu Jūrmalas skaņu celiņu. Dziesmas rindotas rūpīgi kūrētā secībā. Vispirms tās saulaini modina, tad aicina uz aktīvu krosu gar jūru, un austiņās atskan viļņu šalkoņa. Bet varbūt scenārijs ir pavisam cits? Jim Noir “Tower of Love”, Mungo Jerry “In the Summertime” šķiet dunam vilciena ritmā. Varbūt jākāpj iekšā?

Saullēkta un saulrieta mūzika kļūst par atmosfērīgu fonu, dienai, kas pavadīta Jūrmalā. Izbaudiet 100 dziesmu izlasi dažādi – vientanē, divatā vai jautrā kompānijā. Mūziku var klausīties, uzliekot austiņas un izstaigājot vēsturiskos koka arhitektūras maršrutus, ar ģimeni mežā un uzticot pārnēsājamās tumbiņas bērniem, kopā ar draugiem gar jūru sportojot vai romantiskā divvientulībā ar mīļoto cilvēku.

Ieklausies izlasē: