Translate

Use Google to translate the site. We are not responsible for the accuracy of the translation.
A A
75%
100%
125%
Kontrasts
Uzmanību! Atceries iegādāties iebraukšanas caurlaidi Jūrmalā!

Kur brokastot Jūrmalā?

Daudzu Jūrmalas kafejnīcu piedāvājumā ir pieejams brokastu klāsts no gardām bulciņām un kruasāna ar kafiju līdz pat rīta omletei vai putrai.

Agrās brokastis Jūrmalā

MajorosJūrmalas centrā. Ja meklējat brokastis Majoru apkaimē, Jomas iela būs īstā izvēle, jo te vienmēr ir dzīvība – it īpaši vasarās! Rīta ēdienkartes piedāvājums Jomas ielā ir visai plašs. Te atradīsiet gan vienkāršas maltītes, gan arī izmeklētas brokastis restorānā.

Plkst. 8:30 durvis ver Bitīte, plkst. 9:00 – De Gusto, Cafe 53, bet plkst. 10:00 – Ledenīte un daudzu iemīļotā konditoreja Kafija. Plkst. 12:00 vaļā veras arī restorāns Majorenhof.

 

Bulduros. Rīta stundās var nobaudīt pašus gardākos biezpiena plācenīšus Jūrmalā jau no plkst. 8:30 Kafijas stūrītis, plkst. 9:00 veras vaļā arī kafejnīca Choice Deli & Culinary, bet plkst. 10:00 – pabrokastot varat kafejnīcā Zem burām.

Lielupē un Dzintaros. Netālu no ūdens atrakciju parka “Līvu akvaparks” rīta agrumā vērts iegriezties daudzu vietējo iecienītajā konditorejā Kalnkrastu Raušu fabrika Lielupe, bet Dzintaros, jau no plkst. 8:00 durvis ver pludmales restorāns Light House Jurmala un no plkst. 10:30 vienmēr laipni gaidīs apmeklētājus kafejnīcā Lemongrass.

Dubultos. Mazliet nostāk no cilvēku acīm pavisam agrās rīta stundās – no plkst. 8:00 uz brokastīm aicina bistro/konditoreja Dukāts, bet kafejnīca Pankūkas – no plkst. 8:30.

Mellužos. Tālāk no centra un burzmas – Mellužos daudzus gadus vietējos un atpūtniekus ar savu lielisko kulināriju un konditoreju lutina Madam Brioš, kas atvērta no plkst. 9:00 rītā.

Brokastu piedāvājums Jūrmalas viesnīcās

Jūrmalas lielākajās viesnīcās brokastis ir pieejamas ne tikai viesnīcas viesiem. Parasti brokastu piedāvājums ir spēkā jau no plkst. 7:30 līdz pat plkst.10:30. Viesnīcās, kā ierasts, tiek pasniegtas kontinentālās brokastis zviedru galda veidā. Cena vienai personai ir sākot no 12 euro. Brokastu piedāvājums ir pieejams tādās viesnīcās kā Boutique viesnīca "Villa St. Maria", "Lielupe by Semarah Hotels", "Baltic Beach Hotel & SPA", "Hotel Jūrmala SPA", Pegasa Pils boutuque SPA Hotel & Resort brokastis pieejamas no 9:00- 11:00,  taču noteikti iesakām painteresēties arī kādā no blakus esošajām viesnīcām.

Brīvdienu rītu vēlās brokastis Jūrmalā

Šī ir vēl viena brīnišķīga iespēja laiski atpūsties Jūrmalā. Brīvdienu rītos visai ierasta prakse ne tikai atpūtnieku, bet arī vietējo vidū, ir kārtīgi izgulēties un nesteidzīgi doties uz kādu no Jūrmalas vēlo brokastu jeb branču vietām, kur apmeklētājus gaida bagātīgi klāti zviedru galdi, karsti kūpoša kafija un glāze Prosecco. Dažam labam apmeklētājam lēnu garu šādas vēlās brokastis pārtop agrajās pusdienās. Un pēc tam – svēta lieta – laiks pludmalei!ei!