Uzmanību! Līdz 30. septembrim atceries iegādāties iebraukšanas caurlaidi.

Amber SPA Boutique Hotel

Šobrīd ir slēgts.

Apvienojot sevī augstu apkalpošanas līmeni un komfortu, šī kūrortviesnīca ir ideāli piemērota kā īsām vizītēm, tā arī ilgstošai dzīvošanai. Arhitekte Līga Gaile ir maigi sapludinājusi viesnīcas ēku ar apkārtējo vidi, saudzīgi apvienojot tradicionālās koka arhitektūras veidolu ar mūsdienīgiem dizaina risinājumiem. Gaismas spēle, gaisīgas un maigas struktūras un rūpīgi izvēlēti ekoloģiskie audumi harmonē ar dzintarkrāsas mēbelēm un ļauj ienirt saules akmens-dzintara-krāsu pasaulē – tas viss ir dizainera Jevgēnija Zakmana roku darbs. Iekļauta priežu silā, tikai 50 m no piekrastes, kūrortviesnīca "Amber SPA Boutique Hotel" izstaro relaksējošu atmosfēru, kas izraisa pozitīvas emocijas.

 

Restorāns

Restorānā "My Life" ir mājīga, omulīga atmosfēra. Ar mīlestību gatavoti šefpavāres Raisas Alijevas ēdieni no svaigiem, ekoloģiski tīriem produktiem, kas izceļ Eiropas virtuves garšu, bet sezonas ēdienkarte pārsteidz ar sastāvdaļu svaigumu un nepārspējamu garšu. Profesionālais un atsaucīgais personāls ļauj viesiem justies ērti un viegli.


SPA un labsajūta

Mūsu Amber Wellness Spa filozofija balstās uz individuāli piemeklētām programmām. Šeit ir izveidota Balans programma – unikāls diagnostikas un atjaunošanas metožu komplekss, kas sastādīts ar mērķi sasniegt balansa stāvokli. Balstoties uz Austrumu zinātni un apvienojot to ar Rietumu zināšanām un inovācijām, mēs piedāvājam Jums tradicionālas un mūsdienīgas procedūras, tādas kā masāža, ķermeņa un sejas kopšana, ūdens un dūņu procedūras, termoterapija un elektro-stimulācija. Pēc katras procedūras Jūs varat atvilkt elpu omulīgā atpūtas telpā, iemalkot zāļu tēju ar medu vai nobaudīt svaigi spiestas sulas un augļus. Izieto procedūru efektu pastiprina harmoniskās mūzikas skaņas un ēterisko eļļu aromāti: lavanda, ģerānija, ilang-ilang, rozmarīns, pačuli...

Baseins (16 x 14 m) ar pazeminātu hlora daudzumu (ūdens temperatūra 27-30 °C). 

Pieejamas tradīcijām bagātās Sokolovskije baņi – pirtis ar dažādu procedūru piedāvājumu (pīlings, masāža, ziepju masāža, pēršana, šokolādes, avokado vai brūkleņu ietīšana). Pirtīs nodalītas vīriešu un sieviešu zonas, katrā no tām tiek piedāvāta arī kopējā vai privātā atpūtas istaba gadījumiem, ja pirti apmeklējat draugu lokā.


Aktīva atpūta un Balans Studio

Nūjošana, peldētapmācība, boulings, velosipēdu noma, trenažieru zāle, atsevišķas svaru un kardiotrenažieru zāles, aerobikas zāle.

Amber SPA Boutique Hotel
Amber SPA Boutique Hotel
Amber SPA Boutique Hotel
Amber SPA Boutique Hotel
Amber SPA Boutique Hotel
Amber SPA Boutique Hotel
Amber SPA Boutique Hotel
Amber SPA Boutique Hotel
Amber SPA Boutique Hotel
+5

Tuvākās vietas