/var/www/visitjurmala/templates/html/header.htm.inc on line 169
">

Translate

Use Google to translate the site. We are not responsible for the accuracy of the translation.
A A
75%
100%
125%
Kontrasts
Uzmanību! Atceries iegādāties iebraukšanas caurlaidi Jūrmalā!

Īstais laiks piedzīvojumiem Jūrmalā!

Ko darīt laikā, kad temperatūras stabiņš svārstās ap 25 grādiem un saules stari kņudina vaigus? Labākais veids, kā uzņemt D vitamīna devu ir aktivitātes ārā, svaigā gaisā.

Jūrmala ir lieliska vieta atpūtai kopā ar ģimeni un bērniem. Te nav tāda jēdziena kā "garlaicīgi", jo izklaižu klāsts ir tik plašs, ka garlaikoties vienkārši nav kad!   

  • VAR IZBAUDĪT ŪDENS PRIEKUS LĪVU AKVAPARKĀ. Apmeklētājiem vasarā pieejams 7000 m2 plašs Līvu Akvaparka āra ūdens komplekss ar baseiniem, strūklakām un galvu reibinošiem slidkalniņiem. Āra zonā izvietoti arī ekstremālākie akvaparka slidkalniņi Kamikadze un Ūdens skeletons - slidkalniņš šļūkšanai lejā ar galvu pa priekšu. Savukārt vecākiem, kamēr bērni bauda ūdens priekus, iespēja sauļoties un baudīt atspirdzinošus dzērienus akvaparka bāra zonās.
  • VAR IEJUSTIES TARZĀNA ĀDĀ. Dzintaru mežaparkā piedzīvojumu meklētājus gaida piedzīvojumu parki: 

Jūrmalas tīklu parks izvietots Dzintaru mežaparka priedēs 6 metru augstumā un sastāv no 5 tīklu laukumiem un tuneļiem 600 kvadrātmetru platībā. Starp koku galotnēm atradīsiet labirintus, slidkalniņus, mīksto kluču un bumbu laukumus, tīklu "purvu" un šūpoles. Aizraujošās izklaides un mierīgā atpūta tīklu parkā ir drošas un piemērotas dažādiem vecumiem.

Piedzīvojumu parks "Jūrmalas Tarzāns". Aizraujošs piedzīvojums septiņās kokos izveidotās trasēs, kas iepriecinās gan pieaugušos, gan bērnus. Adrenalīna devu nodrošina 89 šķēršļi, no kuriem augstākie ir 12 metru augstumā.

       

     

  • VAR SAJUST TAURIŅU SPĀRNU TRAUSLOS PIESKĀRIENUS. Jūrmalas Tauriņu mājā var apskatīt eksotiskus un krāšņus tropu tauriņus no Dienvidamerikas, Āzijas un Āfrikas.  Ikkatru, kas te iegriezies, tie spēj apžilbināt ar savu krāsu košumu un mozaīku zīmējumiem, bet  viegli samtainie spārnu vēzieni rada īpašu gaisotni.
  • VAR UZRĪKOT PIKNIKU. Ragakāpas dabas parka pakājē atrodas Jūrmalas brīvdabas muzejs, kur var ielūkoties 19.-20. gadsimta Jūrmalas piekrastes zvejnieku sētā ar tai raksturīgajām koka ēkām - dzīvojamo māju, tīklu šķūni, klēti, zivju kūpinātavu, pirti un citām būvēm. Muzeja teritorijā apmeklētājiem ir ierīkotas ugunskura un piknika vietas. Ieeja ir bez maksas. Un kā būtu ar pikniku pludmalē? Jūrmalnieki vasaras novakarēs iecienījuši rīkot piknikus pludmalē! Tā ir īpaša sajūta, ko sniedz- jūra, rietošā saule un siltās pludmales smlitis! 
  • VAR IZBAUDĪT PLUDMALES ĪPAŠO GARŠU.  Vasarā Jūrmalas piekraste pārvēršas par 24 kilometrus garu, smilšu spēļlaukumu. Siltais jūras ūdens un lēzenā piekrastes josla sniedz nebeidzamas iespējas draiskām rotaļām ūdenī. Pludmale ir ideāla vieta gan mierīgai vasaras brīvdienu baudīšanai, gan aktīvajai atpūtai pie jūras. Vasaras laikā pludmalē regulāri notiek dažādi vietēja un starptautiska mēroga kultūras un sporta pasākumi. Pludmales kafejnīcās tiek organizēti dzīvās mūzikas vakari, savukārt, bērni būs sajūsmā par iespēju plunčāties siltajā jūras ūdenī vai pludmales smiltīs būvēt smilšu pilis un pasaku mošķus. 

  • VAR VIZINĀTIES AR UPES KUĢĪTI. Vasaras laikā maršrutā Rīga-Jūrmala-Rīga kursē divi upes kuģīši "New Way" un "Elizabete". Brauciena laikā var izbaudīt Rīgas un Jūrmalas neskartās dabas un urbānos pilsētas skatus. Tie, kuri vēlas doties īsākā braucienā, var izvēlēties maršrutu pa Jūrmalu un no kuģīša klāja vērot senākā kūrorta Latvijā, nesteidzīgo dzīves ritmu. 

     

  • VAR DOTIES VELO PIEDZĪVOJUMĀ. Vietējie ir iecienījuši  pilsētā pārvietoties ar velosipēdiem un arī daudzi atpūtnieki labprāt izmanto šo iespēju.  Jūrmalā ir izveidoti ainaviski velomaršruti un pieejamas velo nomas. Ģimenēm ar mazākiem bērniem piemērots būs 12 km garais apļveida maršruts Majori-Bulduri vai 13 km garais maršruts Bulduri-Buļļuciems. Tiem, kas ir gatavi doties garākā braucienā, interesants būs 25 km garais maršruts no Majoriem līdz Kauguriem. Nupat atklāts kāds jaunums - veloceliņš no Jaunķemeru pludmales līdz Ķemeru kultūrvēsturiskajam parkam, radot iespēju doties veloceļojumā gar pludmali līdz pat Ķemeru parkam.

  • VAR SAGAIDĪT SAULLĒKTU PURVA EZERA VIDUCĪ. Šis būs izaicinājums īstiem  Piedzīvojumu meklētājiem, kas spēj piecelties nakts vidū vēl pirms saules lēkta, lai izbaudītu aizraujošu braucienu ar SUP-dēļiem vai laivām pa purva ezeriņu līkločiem, vērojot, kā uzaust saule un mostas viss dzīvais dabā.
  • VAR IEPAZĪT KŪRORTA VĒSTURI UN JŪRMALAS MĀKSLAS TELPU. Dienās, kad saule nogurdinājusi, vai  uzlijusi lietus lāse, aicinām apmeklēt Jūrmalas muzeju, kur var iepazīt kūrorta pirmsākumus un attīstību no 19. gadsimta beigām līdz 20. gadsimta vidum. Muzeja izstāžu zālēs regulāri notiek laikmetīgās mākslas izstādes, radoši pasākumi un darbnīcas bērniem. Ieeja ir bez maksas. Savukārt privātā mākslas galerija "Inner light" māk pārsteigt ar ko spilgtu un izaicinošu, gluži kā dienvidāfrikas tauriņi.