Translate

Use Google to translate the site. We are not responsible for the accuracy of the translation.
A A
75%
100%
125%
Kontrasts
Uzmanību! Atceries iegādāties iebraukšanas caurlaidi Jūrmalā!

Jūrmala aicina izbaudīt pavasara brīvlaiku ģimenes lokā

Pavasaris un skolēnu brīvlaiks ir klāt. Jūrmala piedāvā plašu atpūtas un izklaides klāstu visai ģimenei.  Atpūta pie jūras, pastaigas pa dabas takām un skaistiem parkiem, izzinošas orientēšanās ekskursijas pilsētā, atpūta ūdens atrakcijās, burbuļvannās un pirtīs. Pieejama plaša kultūras programma. 

 

Piedzīvojumi pilsētā

Dodieties izzinošās pastaigās, izmantojot karti ar atjautīgiem uzdevumiem pilsētas orientēšanās spēlē  “Pa dzīvnieku pēdām Jūrmalā”“Izstaigā Jūrmalu”. Spēles laikā ne tikai pavadīsiet jautri laiku svaigā gaisā, bet arī papildināsiet zināšanu krājumus.

Apmeklējiet mājīgo Jūrmalas kino teātri Star Cinema Jūrmala,  Izklaides un izglītības centrā "KORSO Brīnumi". Kopā ar bērniem izbaudiet filmu un gardu popkornu.

 

Ūdens atrakcijas un spa piedāvājumi visai ģimenei

Atpūsties un baudīt ūdens priekus kā vienmēr aicina Jūrmalas ūdens atrakciju parks – “Līvu Akvaparks”. Arī Jūrmalas kūrortviesnīcas sagatavojušas īpašus piedāvājumus ģimenēm. Bērniem noteikti patiks peldes un burbuļvannas, bet vecāki varēs izbaudīt atpūtu daudzveidīgajās pirtīs.

 

Atpūta dabā

Jūrmalā ir brīnišķīgas pastaigu vietas - 24 kilometrus garā jūras pludmale, atjaunotais Ķemeru kūrorta parks un, netālu no tā, skulptūra Ķemeru AnniņaSlokas ezera takaLielā Ķemeru tīreļa laipa.

 Blakus Jūrmalas Brīvdabas muzejam atrodas Ragakāpas dabas parks, kur netraucēti baudīt piejūras dabas skaistumu. Parka takas aizved līdz pludmalei un tālāk gar jūras krastu var doties līdz Lielupes ietekai jūrā.

Viena no bērnu iemīļotākajām izklaides vietām Jūrmalā ir Dzintaru mežaparks. Apmeklētāju iecienītais 33,5 metrus augstais skatu tornis paver brīnišķīgus skatus uz Jūrmalu no putna lidojuma. Parkā ir arī vairāki rotaļu laukumi dažāda vecuma bērniem. 

Jaunākais no Jūrmalas atpūtas parkiem -  Kauguru parks ir gatavs aktīvajai sezonai. Te varēsiet izbaudīt sportiskās aktivitātes basketbola laukumos un skeitparkā vai izmēģināt āra trenažierus, kamēr mazākie bērni rotaļājas plašajā spēļu laukumā.

 

Atpūta Jūrmalā bez maksas

 

Izmantojiet iespēju pilnvērtīgi pavadīt laiku un atpūsties kopā ar bērniem bez maksas. Skaista un labiekārtota pilsētas pludmale, dabas takas, pilsētas parki, spēļu laukumi, skatu torņi.  Jūrmalas valstspilsētas muzeji ir pieejami apskatei bez maksas. Mākslas stacijā “Dubulti” no 15. marta skatāma tēlnieka Roberta Dinera piemiņas izstāde “Pasaule manos sapņos”, Jūrmalas muzejā skatāmas trīs izstādes, Aspazijas mājā šobrīd atvērta virtuālā izstāde “Aspazīšana”.

 

Izbaudiet gardu maltīti Jūrmalā

    

Jūrmalā ir pieejams plašs kafejnīcu un restorānu klāsts. Ģimenes pusdienām īpaši piemērotas būs picērijas vai kafejnīcas ar bagātīgu ēdienu klāstu visām gaumēm. Daudzās vietās ir padomāts arī par  bērnu stūrīšiem un spēļu istabām.

 

Noderīga informācija

  • Dodoties uz Jūrmalu ar personisko auto – neaizmirstiet par iebraukšanas maksu (EUR 3). Vairāk skatīt šeit.
  • Autostāvvietas pašvaldības stāvlaukumos un ielu malās Jūrmalā ir bez maksas. Atsevišķās vietās  ir pieejamas arī maksas stāvvietas.

Sagaidiet pavasari Jūrmalā!