A A
75%
100%
125%
Kontrasts
Uzmanību! No 1. aprīļa atceries iegādāties iebraukšanas caurlaidi.

Aktīvās pavasara brīvdienas Jūrmalā

Pavasaris ir jāizbauda, jo katra diena nes ko jaunu! Kur vakar vēl bija sniega kupena, tur citudien jau izlīdusi kāda no pirmajām pavasara puķītēm, bet bērzu galus sāk rotāt mazas zaļas lapu austiņas!  Jūrmala aicina ģimenes ar bērniem doties ekskursijās, iepazīt muzejus, apmeklēt kino, izbaudīt ūdens priekus,  vai vienkārši baudīt dabu.

Atsākoties pavasara-vasaras sezonai - Ķemeru ainavu parka un jaunās skulptūras "Ķemeru Anniņa" apskate tiek papildināta ar iespēju apmeklēt vēsturisko Ķemeru ūdenstorni, uzkāpt tā virsotnē un aplūkot tuvāko apkārtni pāri priežu mežu galotnēm līdz pat jūrai.

Vairākos Jūrmalas muzejos regulāri tiek organizētas izzinošas ekskursijas – Brīvdabas muzejā, Ķemeru nacionālā parka “Meža mājā”, Jūrmalas muzejā, kā arī dzejnieku Raiņa un Aspazijas dzīvesvietās Jūrmalā.  

Orientēšanās piedzīvojumi un kino 

Ģimenes, kuras vilina piedzīvojumi, var doties izzinošās pastaigās, izmantojot karti ar uzdevumiem orientēšanās spēlē  “Pa dzīvnieku pēdām Jūrmalā” , “Staigājam – izzinām Jūrmalu” un Orientēšanās spēle "Iepazīsti Kaugurus".

Pēc pastaigas gar jūru vai spraigas orientēšanās spēles pa pilsētas centru aicinām apmeklēt Jūrmalas  nelielo, bet mājīgo kinoteātri, kur omulīgā gaisotnē un paku popkorna rokā, izbaudīt kino, gluži kā mājās.

Ūdens atrakcijas un spa piedāvājumi visai ģimenei

Atpūsties un baudīt ūdens priekus kā vienmēr var Jūrmalas ūdens atrakciju parkā – “Līvu akvaparks” un Jūrmalas kūrortviesnīcās, kas sagatavojušas īpašus piedāvājumus ģimenēm  un bērniem peldes siltajos baseinos un ūdens atrakcijas, vecākiem – atpūtu labsajūtu pirtīs un baseinos.

Atpūta dabā

Jūrmalā ir brīnišķīgas pastaigu vietas - 24 kilometrus garā jūras pludmale, atjaunotais Ķemeru kūrorta parks un, netālu no tā, skulptūra Ķemeru Anniņa, Slokas ezera takas, Lielā Ķemeru tīreļa taka, Ragakāpas taka, kurās netraucēti baudīt dabas skaistumu.

Viena no bērnu iemīļotākajām izklaides vietām Jūrmalā ir Dzintaru mežaparks. Apmeklētāju iecienītais 33,5 metrus augstais skatu tornis, paver brīnišķīgus skatus uz Jūrmalu no putna lidojuma. Parkā ir arī vairāki rotaļu laukumi dažāda vecuma bērniem.

Jūrmalā vienmēr ir ko redzēt un darīt, gan kultūras un mākslas cienītājiem, gan dabas baudītājiem. Pēc aktīvi pavadītas dienas, iesakām ieturēt gardu maltīti kādā no Jūrmalas daudzajām kafejnīcām un restorāniem. Te atradīsiet piedāvājumu dažādām gaumēm. Pie tam, daudzās kefejnīcās ir iespēja uzturēties kopā ar četrkājainajiem draugiem.