A A
75%
100%
125%
Kontrasts
Uzmanību! No 1. aprīļa atceries iegādāties iebraukšanas caurlaidi.

Gadskārtējais Jūrmalas velomaratons jau 23.septembrī

Viens no lielākajiem šosejas riteņbraukšanas pasākumiem Latvijā notiks 23. septembrī Dzintaros. Šajā dienā visi, kam sirdij tīkama velobraukšana tiek aicināti aktīvi pavadīt laiku un mudināt ģimeni, draugus un darba kolēģus sportot svaigā gaisā. 

Aktīvās atpūtas un velobraukšanas entuziasti tiek aicināti piedalīties vienā no lielākajiem velomaratoniem Latvijā trīs šosejas riteņbraukšanas distancēs:

  • Tautas klasē (28 km)
  • Ģimenes klasē (14 km)
  • Bērnu klasē (0,5–1 km) (Bērnu distancē drīkst piedalīties arī ar skrejriteņiem)

Katrs dalībnieks finišā tiks iepriecināts ar īpašām piemiņas medaļām no Jūrmalas.

  

 Dienas garumā plānota plaša izklaides programma gan dalībniekiem, gan apmeklētājiem - “Activepark” atrakciju zona, velo triāla priekšnesumi, poniju izjādes, “Baltic Street Food‘’ zona un dažādi konkursi.

Velomaratona starts un finišs paredzēts blakus Dzintaru Mežaparkam, Lazdonas ielas un Dzintaru prospekta krustojumā. Šogad būs jauni distanču maršruti un bērnu distanču dalībnieki startēs Dzintaru Mežaparka teritorijā.

Reģistrēties Jūrmalas velomaratonam var elektroniski mājas lapā www.baltijasmaratoni.lv līdz 21. septembrim (ieskaitot), kā arī sacensību dienā klātienē. Iepriekšējā numuru izņemšana “Jūrmalas velomaratona” dalībniekiem norisināsies modes un izklaides centrā “Rīga Plaza” 21 un 22. septembrī.

   

Ģimenēm ar bērniem