/var/www/visitjurmala/templates/html/header.htm.inc on line 169
">

Translate

Use Google to translate the site. We are not responsible for the accuracy of the translation.
A A
75%
100%
125%
Kontrasts
Uzmanību! Atceries iegādāties iebraukšanas caurlaidi Jūrmalā!

No 1. februāra iebraukšanai Jūrmalā nepieciešama caurlaide

No 2024. gada 1. februāra par iebraukšanu īpašā režīma zonā Jūrmalā jāmaksā 3 eiro. Maksa būs spēkā visa gada garumā.

Caurlaidi varēs iegādāties:

 • visitjurmala.lv
 • vai Mobilly, Europark vai Citadele.
 • caurlaižu aparātos pilsētā (skat.karti)
 • Tūrisma informācijas centrā Lienes ielā 5, Jūrmala

Par caurlaidi varēs samaksāt gan pirms, gan arī pēc iebraukšanas īpaša režīma zonā, tikai jāievēro, ka caurlaidei obligāti jābūt nopirktai tajā datumā, kad transportlīdzeklis iebraucis Jūrmalā, līdz plkst. 23.59.

Caurlaides iegādes dienā iebraukšanas reižu skaits Jūrmalas īpaša režīma zonā ir neierobežots. Pēc plkst. 23.59 caurlaide derīga līdz izbraukšanai no īpaša režīma zonas.

Caurlaide ir jāiegādājas transportlīdzekļiem (vieglajām un smagajām kravas automašīnām, autobusiem), motocikliem, kvadricikliem un tricikliem. Pērkot caurlaidi ir jānorāda transportlīdzekļa reģistrācijas numurs.

Kam nav jāiegādājas Jūrmalas caurlaide

Caurlaide nav nepieciešama elektromobiļiem un transportlīdzekļiem, kuri pielāgoti vadītājam invalīdam un ar šādu atzīmi reģistrēti CSDD.

Caurlaižu automātos pie iebraukšanas Jūrmalā Priedainē un Vaivaros ar skaidru naudu norēķināties nevar, tajos iespējams maksāt tikai ar maksājumu karti vai bezkontakta maksājumu līdzekļiem (mobilo tālruni, aproci, viedpulksteni u.tml.). Ar skaidru naudu par caurlaidi var samaksāt caurlaižu automātos pilsētā: pie lielveikala “Rimi” Lielupē, pie Dzintaru koncertzāles, Majoru stāvlaukumā un pie Dubultu stacijas. 

Autostāvvietas Jūrmalā vietās, kur atļauta autotransporta novietošana, ir bez maksas, izņemot privātās autostāvvietas.

Saņem atgādinājumu e-pastā

Lai neaizmirstu par dienas caurlaides iegādi, piesakies šeit atgādinājuma saņemšanai e-pastā. Ja iebrauksiet Jūrmalā un neiegādāsieties caurlaidi, e-pastā saņemsiet atgādinājumu, lai varētu paspēt iegādāties caurlaidi un nebūtu jāsaņem sods. 

Bieži brauc uz Jūrmalu? Iegādājies ilgtermiņa caurlaidi

Jūrmalas iebraukšanas caurlaides var iegādāties ilgākam laika periodam:

 

Nodevas apmērs EUR

7 dienām 10,00
30 dienām 31,00
90 dienām 55,00
180 dienām 107,00
270 dienām 150,00
365 dienām 180,00

 

Caurlaide nav jāiegādājas, bet jāreģistrē

Bez caurlaides īpaša režīma zonā Jūrmalā var iebraukt:

 • transportlīdzekļi, kas pārvadā I grupas invalīdus, bērnus invalīdus, kā arī invalīdus, kuriem ir apgrūtināta pārvietošanās, bet šādā situācijā pirms iebraukšanas Jūrmalā ir jāreģistrē iebraukšana epakalpojumi.jurmala.lv, vai, iebraucot pilsētā, Tūrisma informācijas centrā Lienes ielā 5, Majoros vai pašvaldības policijā Dubultu prospektā 2, Dubultos (brīvdienās un pēc darba laika). Pati persona ar invaliditāti (I grupas invalīds vai invalīds ar apgrūtinātu pārvietošanos) var noformēt bezmaksas caurlaidi visai sezonai vienam savam īpašumā, valdījumā vai turējumā reģistrētam transportlīdzeklim portālā epakalpojumi.jurmala.lv bez maksas. 
 • personas, kas brauc vai nogādā personu uz ārstniecības iestādi Jūrmalā* ārstniecības pakalpojumu saņemšanai. Šādā gadījumā jāiesniedz pieteikums dienas caurlaidei epakalpojumu portālā. Caurlaide derīga pēc tam, kad ārstniecības iestāde apstiprina vizīti.

* Ārstniecības iestādes:

 1. “Amberdent Clinic” SIA
 2. “Jūrmalas slimnīca” SIA
 3. “Klīnika Dzintari” SIA
 4. “Nacionālais Rehabilitācijas centrs “Vaivari”” VSIA
 5. “Pallas clinic” SIA
 6. “Servisa Aģentūra AG” SIA
 7. Sociālās integrācijas valsts aģentūra (SIVA)
 8. Veselības centru apvienība (Dubultu poliklīnika) AS

 

Sods par iebraukšanu bez caurlaides

Caurlaižu iegādes kontrole ir pilnībā automatizēta. Videotehniskās ierīces fiksē iebraukušo transportlīdzekļu reģistrācijas numuru, un vēlāk datubāzē tiek pārbaudīts, vai transportlīdzeklim iebraukšanas dienā līdz plkst.23.59 ir iegādāta caurlaide. Sods par caurlaižu režīma neievērošanu ir 50 eiro.