Translate

Use Google to translate the site. We are not responsible for the accuracy of the translation.
A A
75%
100%
125%
Kontrasts
Uzmanību! Atceries iegādāties iebraukšanas caurlaidi Jūrmalā!

Piesaki dalību “Mājas kafejnīcu dienas” Jūrmalā

Aicinām līdz 31. maijam pieteikt dalību “Mājas kafejnīcu dienām 2024”, kas Jūrmalā norisināsies 14.–15. septembrī.

"Mājas kafejnīcu dienās" ikviens dalībnieks var atvērt savas mājas durvisun aicināt viesus, piedāvājot savas pilsētas vai ģimenes īpašajiem ēdieniem. Pavdīt laiku baudot saimnieku sagatavotos ēdienus jautrā un atraktīvā atmosfērā kopā ar saimnieku. Pieteikties aicināti arī ēdināšanas uzņēmumi - kafejnīcas, restorāni, krodziņi, viesu mājas – ar īpaši šim pasākumam izstrādātu piedāvājumu.

Ja Jums patīk gatavot un uzņemt viesus, aicinām atvērt mājas kafejnīcu un aizpildīt pieteikuma anketu šeit.

Lai sagatavotos šim pasākumam, saimniekiem būs jāiziet Pārtikas un veterinārā dienesta apmācības un jāsaskaņo ēdienkarte ar dienestu, kā arī Valsts ieņēmumu dienesta instruktāža, kas notiks attālinātā formā. Turklāt, katrs saimnieks varēs noklausīties arī iedvesmojošus un izglītojošus seminārus par viesmīlību, pasākumu noformēšanu, kā arī īsumā par mārketinga aktivitātēm akcijas ietvaros.

Pasākumu organizē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra un Latvijas Lauku tūrisma asociācija “Lauku ceļotājs” sadarbībā ar vietējiem koordinatoriem un mājas kafejnīcu saimniekiem.

“Māju kafejnīcu dienas 2024” Jūrmalas koordinators: Jūrmalas Tūrisma informācijas centrs (e-pasts: info@jurmala.lv, tālrunis: +371 67147900)