A A
75%
100%
125%
Kontrasts
Uzmanību! No 1. aprīļa atceries iegādāties iebraukšanas caurlaidi.

Ziemas sezonas ūdensprieki Jūrmalā

Jūrmala, kā tradīcijām bagāts kūrorts var lepoties gan ar savām baltajām smilšu pludmalēm, gan arī ar daudzveidīgo SPA un ūdens relaksācijas centru piedāvājumu.

Ziemas periodā, kad jūras smilšainais krasts klāts ar sniega kārtu, atpūtnieki pievēršas vai nu pastaigām gar jūru, vai arī izvēlas baudīt vasaras siltos pieskārienus kādā no Jūrmalas SPA atpūtas centriem.

Skolēnu brīvlaikā, izbrīvējiet pāris stundu brīva laika un apmeklējiet kādu no Jūrmalas SPA vai ūdens atrakciju centriem!

Izvēlies ko vēlies – Jūrmalas baseini

Jūrmalā atradīsiet dažādas iespējas uzlabot savu pašsajūtu daudzveidīgajos baseinos un pirtīs. Atliek vien izvēlēties, kādu ūdeni baseinā vēlaties – ar minerālūdeni vai jūras ūdeni, vai varbūt īpaši attīrītu ūdeni. Katram baseinam blakus vienmēr būs pieejamas arī dažādas pirtis un burbuļvannas.

  • Tā piemēram, viesnīca Baltic Beach Hotel & SPA  piedāvā baseinu, kurā ūdens nācis no jūras dzīlēm, pirms tam attīrīts un uzsildīts līdz +28-30 grādiem.
  • Arī Nacionālajā rehabilitācijas centrā “Vaivari" baseins pildīts ar minerālūdeni, kas iegūts no 500 metru dziļuma jūrā. Ūdens baseinā tiek uzsildīts no +29-31 grādam.
  • Viesnīcas Hotel Jūrmala SPA ūdens relaksācijas kompleksā ir pat veseli trīs atšķirīgas temperatūras baseini un burbuļvannas. Te pieejamas arī dažādas pirtis: romiešu pirts, somu pirts ar žadeīta akmeņiem, aromātiskā pirts un  sāls istaba.
  • Savukārt viesnīcas  Lielupe by Semarah hotels SPA centra 25 metrus garajā baseinā tiek izmantota unikāla DRYden Aqua filtru tehnoloģija, tādējādi nodrošinot izcilu gaisa un ūdens kvalitāti. Te pieejams arī bērnu baseins ar strūklaku, somu sauna, džakuzi, turku tvaika pirts, sāls istaba un ralaksācijas zona baseina viducī.
  • Kūrorta Rehabilitācijas centrs Jaunķemeri piedāvā apmeklēt baseinu ar parasto ūdeni un kaskādi,  ūdens aerobikas nodarbības, saunu un tvaika pirti.

Aktīvās ūdens atrakcijas ģimenēm ar bērniem

Līvu Akvaparks - šobrīd un līdz pat 15. janvārim piedāvā iegādāties  ūdens atrakciju paradīzes apmeklējumu par Īpašu cenu - tikai 25 eiro, dodot iespēju vienai personai no 6 gadu vecuma izbaudīt prieka pilnas emocijas visas dienas garumā -  traucoties kā Ziemassvētku vecītim pa slidenajiem līkumiem ar ūdens kamanām, vai nesteidzīgi zvilnēt svētku sajūtās ļaujoties ūdens burbuļiem. Iegādājoties šo biļeti līdz 15. janvārim, izmantot piedāvājumu varēsiet līdz pat 2023. gada 07.maijam.

Ziemas sezonas piedāvājumi Jūrmalas SPA centros

Daudzās vietās šobrīd ir īpaši pievilcīgas cenas dažādām procedūrām un dienas SPA piedāvājumiem!

  • SPA pēcpusdiena miera un klusuma cienītājiem tiek piedāvāta viesnīcā Kurshi Hotel & SPA.  Šī būs īstā vieta, lai patvertos no ikdienas steigas un kņadas un veltītu laiku nesteidzīgai atpūtai  omulīgā atmosfērā, izbaudot  dažādas ķermeņa procedūras un pirtis. 
  • Tāpat Kurshi Hotel&SPA būs lieliska vieta, kur izbaudīt SPA  visai ģimenei, iepazīstinot bērnus ar skaistumkopšanas un SPA pasauli.
  • Hotel Jūrmala SPA  ir sagatavojuši īpašas Svētku cenas bērnu SPA apmeklējumam. Piedāvājuma ietvaros Mazās Princeses tiks lutinātas ar dažādām sejas maskām, skābekļa kokteiļiem un visādi citādi lolotas un lutinātas! 
  • Savukārt, ja vēlaties izbaudīt  nesteidzīgu vakaru ar SPA apmeklējumu, gardām vakariņām un nakti mīkstos pēļos, noteikti izmantojiet viesnīcas Hotel Jūrmala SPA Ziemas piedāvājumu.
  • Viesnīca Baltic Beach Hotel & SPA aicina apmeklēt SPA centru ar vairāk nekā 300 SPA procedūrām, vai pirtis un baseinus ar silto jūras ūdeni aktīvās atpūtas un relaksācijas kompleksā “Sea Wellness”.