Translate

Use Google to translate the site. We are not responsible for the accuracy of the translation.
A A
75%
100%
125%
Kontrasts
Uzmanību! Atceries iegādāties iebraukšanas caurlaidi Jūrmalā!

Romantiskais februāris jūras krastā un spa centros Jūrmalā

Februāris ir mīlestības mēnesis, jo ir Valentīndiena. Kāpēc neizmantot šo iespēju, lai palutinātu mīļoto ar romantisku atpūtu Jūrmalā. Aicinām apmeklēt Jūrmalu un izbaudīt plašu piedāvājumu klāstu, kas padarīs jūsu Valentīndienu neaizmirstamu.

 

Romantiski spa atpūtas piedāvājumi Jūrmalā

Jūrmalas spa viesnīcas piedāvā plašu relaksācijas un atpūtas pakalpojumu klāstu. Izbaudiet kopīgu masāžu, atpūtieties saunās un burbuļvannās vai ļaujieties profesionālu spa meistaru rūpēm un ļaujieties relaksējošai atpūtai. Ja ir vēlme baudīt kaut ko aktīvāku, Jūrmalas “Līvu Akvaparks” visu februāra mēnesi piektdienas vakaros piedāvā Diskotēku ūdenī.

  • Romantiskais piedāvājums viesnīcas “Villa Joma” restorānā Valentīndienā un 8.martā Lasīt vairāk
  • Viesnīcas “Villa Joma” piedāvājums “1+1” Lasīt vairāk
  • “Gift of Love” nakšņošanas piedāvājums Baltic Beach Hotel & SPA Lasīt vairāk

Skatīt vairāk

Romantiskas vakariņas divatā

Jūrmalas restorāni piedāvā gardus ēdienus no visas pasaules tradicionālajām virtuvēm, kas apmierinās pat visizmeklētāko gardēžu gaumi. Izbaudiet vakariņas divatā romantiskā gaisotnē, baudot skatu uz jūru vai pavadot vakaru mierīgas mūzikas pavadījumā kādā no mājīgajiem Jūrmalas restorāniem.

Aktīvā atpūta diviem

Ja vēlaties aktīvāk pavadīt laiku, Jūrmalā atradīsiet visplašākās izvēles iespējas. Dodieties pastaigā pa pludmali un apskatiet ledus krāvumus jūras krastā vai apmeklējiet kādu no Jūrmalas muzejiem.  Arī Jūrmalas parkos un pastaigu takās var noķert romantisku gaisotni starp apsinigušiem kokiem un sniegotos pludmales klajumos. Visu februāra mēnesi Dubultu pludmalē, pretī Baznīcas ielai, uzstādīta Jūrmalas sirds, pie kuras varat izveidot fotosesiju piemiņai no Jūrmalas.

Sirsnīgas dāvanas no Jūrmalas

Jūrmalas suvenīru veikaliņos atradīsiet plašu dāvanu piedāvājumu, kas noteikti iepriecinās Jūsu mīļoto cilvēku. Te var atrast dažādas ar Jūrmalu saistītas sirsnīgas un mīļas dāvanas. Jūrmalas Tūrisma informācijas centrs var nopirkt T krekliņus “viņam un viņai” ar stilizētu Jūrmalas uzrakstu, bet Jūrmalas muzeja suvenīru bodītē pieejami strīpaini retro peldkostīmi vai krūzīšu komplekts ar Jūrmalas koka arhitektūru. Arī Jūrmalas labākie konditori ir parūpējušies par gardiem desertiem, ko varat paņemt līdzi, lai vakars turpinātos tikpat romantiskā gaisotnē, kā diena, bet varat arī pasēdēt kādā no kafetērijām un kopā ar tasi kafijas palutināt sevi ar mutē kūstošā deserta saldo baudījumu.

Jūrmala ir ideāla vieta, kur pavadīt Valentīndienu kopā ar savu mīļoto cilvēku. Te atradīsiet visu, kas nepieciešams romantiskām brīvdienām: SPA atpūtu, gardas vakariņas, aizraujošas aktivitātes divatā un saldi deserti vakara noslēgumam.

Spa viesnīcās un restorānos rezervācija jāveic laikus. Nepalaidiet garām šo lielisko iespēju un izplānojiet savu Valentīndienas atpūtu Jūrmalā jau šodien! 

 

Atpūtai